Warsztaty dla szkół – Warszawa – oferta

Eksperymenty Szalonego Naukowca

Podczas każdych zajęć dzieci samodzielnie przeprowadzają szereg efektownych eksperymentów związanych z konkretną tematyką zaplanowaną na dane spotkanie. Będą to m.in. warsztaty takiej jak: Powietrzna przygoda, Chemia w naszej kuchni czy Żarłoczne roztwory.

Zobacz więcej
Laboratorium SPA

Nasze warsztaty Laboratorium SPA  to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Podczas zajęć, Mali chemicy własnoręcznie wytwarzając unikatowe kosmetyki, będą mieli okazję poczuć się jak w prawdziwym laboratorium kosmetycznym. Kształty, zapachy i kolory – wszystko to będzie działać na nasze zmysły. To nie tylko doskonała zabawa podczas warsztatów, ale też radość i satysfakcja korzystania z własnych kosmetyków w domu.

Zobacz więcej
Pokaz Naukowy

Zachwycimy dzieci efektownymi, zapierającymi dech w piersi eksperymentami. A co najważniejsze, w wielu z nich będą nam pomagały dzieci! Będzie trochę ognia, mnóstwo piany, roztwory, giga kolby, powietrzna armata i inne. Pokaz naukowy jest odpowiednie dla liczniejszych grup.

Zobacz więcej

Warsztaty ekologiczne

Warsztaty te inspirują dzieci do tworzenia swoich niesamowitych dzieł z “niczego”. Nie tylko rozwiniemy wyobraźnię, twórczość, ale również zdolności manualne – za każdym razem z czegoś innego będziemy tworzyć swoje nowe ozdoby lub praktyczne rzeczy, wykorzystując zasady kreatywnego recyklingu. Nie zabraknie cennych praktycznych informacji związanych ze środowiskiem i jego ochroną, recyklingiem, a także ciekawostek!

Zobacz więcej
Warsztaty kreatywności

Razem z dziećmi na tych warsztatach będziemy uczyć się nietuzinkowych i kreatywnych rozwiązań. Współczesny świat stawia przez nami coraz więcej zadań i wyzwań, a w związku z tym, że dzieci mają w sobie dużą wyobraźnię i możliwość plastycznego myślenia, warto od najmłodszych lat zaszczepiać kreatywną postawę. Zabawy i ćwiczenia wspomogą rozwój umysłowy dziecka i z pewnością zainspirują do tworzenia rzeczy nowych.

Zobacz więcej

 

Warsztaty dla szkół podstawowych i innych placówek – oferta

Zapewniamy
  • Doświadczonych pedagogów-animatorów
  • Samodzielną praca dzieci
  • Scenariusze dopasowane do wieku dzieci
  • Autorskie programy i materiały
  • Profesjonalny sprzęt do warsztatów
  • Odzież ochronną (gogle, rękawiczki)

Urodziny kosmetyczne

Warsztaty dla szkół – Warszawa

Nasze warsztaty organizujemy na terenie całej Warszawy oraz w jej okolicach

 

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą zadzwoń do nas lub wyślij maila. Będziemy potrzebować między innymi takich informacji: które warsztaty Cię interesują, w jakiej placówce i w jakiej lokalizacji, dla dzieci w jakim wieku i jakiej ilości.

To Top