Impreza urodzinowa z produkcją kosmetyków

Impreza urodzinowa SPA, podczas której dzieci wyprodukują własne mydła, kremy, peelingi i maseczki, a następnie zabiorą wytworzone kosmetyki do domu! Wyobraź sobie satysfakcję dziecka, gdy domownicy będą używać wyprodukowanych przez nie kosmetyków. Dzięki temu urodziny zostaną na długo w jego pamięci.

Jest to zabawa urodzinowa przeznaczona dla dzieci w wieku 8 -14 lat. Gwarantujemy mnóstwo śmiechu oraz satysfakcji i spełnienia – dzieci wyjdą z imprezy z wykonanymi przez siebie produktami kosmetycznymi. Każde z nich  zdecyduje jak jego kosmetyki będą wyglądały, pachniały, a nawet smakowały!

Organizujemy urodziny SPA w domu, w wybranej przez Ciebie sali zabaw, w szkole lub przedszkolu, w plenerze i w każdym innym miejscu, które będzie odpowiednie i będzie znajdowało się w wygodnej dla Ciebie lokalizacji.

Sprawdź też Urodziny Szalonego Naukowca!

Urodziny Spa

Oryginalne, kreatywne urodziny

Laboratorium piękna to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Mali chemicy będą mieli okazję wytworzyć własnoręcznie mydełka glicerynowe, naturalne balsamy, kremy, peeling, i poczuć się jak w prawdziwym gabinecie kosmetycznym. Każdy będzie miał wpływ na to, jak jego kosmetyk będzie wyglądał i co będzie zawierał. Bez zbędnych sztucznych substancji – sama natura! Zapachy, kształty i kolory – wszystko to będzie działać na nasze zmysły. To nie tylko dobra zabawa podczas warsztatów, ale też radość korzystania w domu z własnoręcznie wytworzonych produktów.

W programie urodzin
 • Samodzielne wytwarzanie produktów kosmetycznych z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu,
 • Przygotowanie, indywidualnych, estetycznych, kolorowych opakowań,
 • Wytworzenie kosmetyków, które dzieci zabiorą do domu,
 • Praktyczne poznawanie procesów chemicznych i fizycznych,
 • Czas na poczęstunek i tort dla uczestników urodzin.

 

Urodziny odbywają się w Warszawie i okolicach, w wynajętym lokalu lub domu klienta. Napisz propozycję sali (miejsca), w której chcesz zorganizować imprezę, a jeżeli nie masz pomysłu, to postaramy się pomóc – być może organizowaliśmy już imprezę w Twojej okolicy. Przykładowe miejsca, gdzie odbywają się urodziny to: sala w szkole/przedszkolu, dom, klubokawiarnia , sala zabaw itp. W okresie wiosenno-letnim możemy również zorganizować urodziny na świeżym powietrzu.

Posiadamy w ofercie imprezę urodzinową Laboratorium piękna 2-godzinną i 3-godzinną. Im dłuższa impreza – tym więcej wyprodukowanych kosmetyków. Ostatnie 20 min każdej imprezy przeznaczone jest na wspólne odśpiewanie sto lat i zajadanie się tortem urodzinowym.

Podczas produkcji uczestnicy oprócz wspaniałej zabawy otrzymują sporą porcję wiedzy podanej w przystępny sposób. Nauka przez zabawę jest najlepszą metodą… dlatego stawiamy na zabawę;)

Podczas imprezy zdecydowaną większość czasu spędzamy na samodzielnym produkowaniu kosmetyków, przerywanym krótkimi przerwami na poczęstunek. Program zawsze dopasowujemy do wieku uczestników. Skontaktuj się z nami, mówiąc w jakim wieku ma być jubilat i gości, a my prześlemy Ci sugerowany scenariusz urodzin.

Rodziców lub opiekunów jubilata zawsze prosimy, aby byli obecni podczas imprezy. Jeżeli chodzi o rodziców pozostałych dzieci to najlepiej sprawdza się rozwiązanie, gdy rodzice przywożą dzieci, następnie mają “czas wolny”, po czym pojawiają się z powrotem 20 min przed końcem imprezy na wspólne “sto lat” i tort. Jeżeli jednak chcesz aby wszyscy rodzice uczestniczyli w imprezie – nie ma najmniejszego problemu.

Organizacja imprezy urodzinowej

Urodziny kosmetyczne

Zapewniamy
 • 2 lub 3 godziny produkcji kosmetyków, wliczając czas na zjedzenie tortu i wspólne odśpiewanie “sto lat”,
 • Opiekę wykwalifikowanego pedagoga-animatora, lub dwóch przy większej grupie,
 • Pomoc w znalezieniu sali w Państwa okolicy, jeżeli jest taka potrzeba,
 • Specjalistyczny sprzęt do do produkcji kosmetyków i odzież ochronną,
 • Oprawę muzyczną,
 • Zaproszenia do wydruku,
 • Poczęstunek*
* opcje dodatkowo płatne – odsyłamy do cennika; rodzice mogą również zapewnić poczęstunek i tort we własnym zakresie.

Sprawdź ceny

Urodziny najczęściej organizujemy w dzielnicach takich jak: Mokotów, Śródmieście, Bemowo, Wilanów, Ochota, Ursynów, Wola, Praga Południe, Żoliborz i Białołęka. Jeżeli chcesz zorganizować imprezę w innej dzielnicy – nie powinno być problemu.

Czasem organizujemy też urodziny pod Warszawą.

 

Masz pytania? Pomysły? Sugestie? Jesteśmy elastyczni. Skontaktuj się z nami.

To Top