Impreza urodzinowa pełna magii

Urodziny Harry Potter

Jeśli Twoje dziecko: podczas wycieczki do lasu wypatruje chrapaków krętorogich i hipogryfów, kolekcjonuje pojedyncze skarpetki na wypadek gdyby w sąsiedztwie trzeba było uwolnić jakiegoś domowego skrzata a  zamiast korepetycji z matematyki wolałoby korki z transmutacji to niezawodny znak, że NIE  JEST MUGOLEM!

Sprawdź też Urodziny Laboratorium Piękna!

Zaklęcia i eliksiry – urodziny Harry Potter Warszawa

Hogwart w Warszawie? Z nami to możliwe!

Wyrusz z nami do niesamowitego świata magii rodem z książek i filmów o Harrym Potterze. Nasze urodziny polecamy wszystkim młodym czarodziejom, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z magią lub tym którzy chcą pogłębić swoje czarodziejskie zdolności.

urodziny Harry Potter Warszawa

Podczas urodzin, mali czarodzieje:
  • Przeżyją szaloną lekcję eliksirów podczas której przekonają się, że chemia całkiem przypomina czary,
  • Wezmą udział w warsztatach różdżkarskich w sklepiku pana Ollivandera i wytworzą własne, niepowtarzalne różdżki. Do wyboru będą mieć najróżniejsze rdzenie (od piór feniksa po włosy Wili) oraz gatunki drewna z najróżniejszych zakątków świata.
  • Nauczą się nowych zaklęć z profesorem Flitwick’iem. Po tej lekcji rzucanie wingardium leviosa będzie dziecinnie łatwe!
  • Rzucając proste zaklęcie transmutacji i wykorzystując uważony wcześniej eliksir dowiemy się jakim zwierzęciem jest patronus każdego uczestnika urodzin.
A to zaledwie część magicznych atrakcji która będzie na nich czekać!

Urodziny Pełne Magii prowadzimy wyłącznie w restauracji Baretto przy ulicy Merliniego 4 na Mokotowie. Restauracja znajduje się na terenie basenu Warszawianka.

Posiadamy w ofercie imprezę urodzinową 2-godzinną i 3-godzinną.

W programie 2 godzinnym – 1godz. 45 min. animacji i zgłębiania tajników magii, a na koniec 15 minut na tort i wspólne odśpiewanie „sto lat”– wariant polecamy w grupach wiekowych 6-9 lat

W programie 3 godzinnym – 2godz. 45 min. animacji i zgłębiania tajników magii, a na koniec 15 minut na tort i wspólne odśpiewanie „sto lat” – wariant polecamy w grupach wiekowych 10-12 lat

Podczas imprezy zdecydowaną większość czasu spędzamy na doświadczeniach i badaniach, które przeplatane są krótkimi przerwami na poczęstunek i uzupełnienie płynów:) Eksperymenty, zadania i pokazy zawsze dostosowujemy do wieku uczestników. Skontaktuj się z nami, mówiąc w jakim wieku ma być jubilat i gości, a my prześlemy Ci sugerowany scenariusz urodzin.

Poczęstunek w formie bufetu kosztuje 20 zł/os. (min. 200 zł). Poczęstunek zapewnia restauracja. Nie ma możliwości przyniesienia własnego jedzenia. W  skład poczęstunku wchodzą: owoce sezonowe, chrupki kukurydziane, popcorn, słone paluszki, napoje niegazowane takiej jak woda, soki owocowe i domowa lemoniada. Dodatkowo przygotowaliśmy przysmaki rodem z Miodowego Królestwa: kociołkowe pieguski, kwachy, słynne Balonówki Droobles’a

Tort możecie Państwo zamówić w restauracji Baretto lub przenieść własny. W przypadku, gdy zdecydujecie się Państwo na tort z Baretto, potrzebujemy informacji nie poźniej niż na 3 dni przed imprezą.

Na rodziców oczekujących na swoje pociechy czekają nastrojowe wnętrza restauracji oraz 10% zniżki na wszystkie pozycje  z menu. Alternatywą może być również wizyta na basenie, gdzie oprócz basenów i jacuzzi znajduje się również spa.

Organizacja urodzin Harry Potter

Organizacja urodzin Harry Potter

Zapewniamy
  • 2 lub 3 godziny animacji i zgłębiania tajników magii,
  • Opiekę wykwalifikowanego pedagoga- animatora który jako zadeklarowany miłośnik świata Harrego Pottera zadba o podtrzymanie magicznej atmosfery przez cały czas trwania imprezy
  • Magiczne akcesoria oraz ingrediencje niezbędne do wszystkich, nawet najbardziej szalonych magicznych eliksirów
  • Oprawę muzyczną,
  • Poczęstunek*
  • Tort*
* na życzenie – opcje dodatkowo płatne

Sprawdź ceny

Urodziny Harry Potter organizujemy jedynie w Warszawie na Mokotowie – przy ul. Merliniego 4 w budynku basenu Warszawianka.

 

Masz pytania? Pomysły? Sugestie? Jesteśmy elastyczni. Skontaktuj się z nami.

To Top