Warsztaty dla dzieci

Jesteś rodzicem? Zaproponuj nasze warsztaty dla dzieci w placówce Twojego dziecka!

Nasze warsztaty dla szkół i przedszkoli to oferta dla placówek w Warszawie i okolicach, które chcą wzbogacić swój program o oryginalne warsztaty i zajęcia dla dzieci, które przyciągną uwagę zarówno dzieci jak i rodziców. Warsztaty organizujemy w placówce zamawiającego.

Niezależnie od tematu, na naszych warsztatach dzieci w praktyczny sposób zdobywają wiedzę z rozmaitych dziedzin. Stawiamy na ciekawą, kreatywną i chwilami zabawną naukę. Bo wiemy, że dzieci najlepiej przyswajają nowe zagadnienie poprzez zabawę.

Warsztaty dla dzieci organizujemy w cyklach lub w postaci pojedynczych spotkań. Chętnie pojawimy się u Państwa również przy specjalnej okazji jak dzień babci i dziadka, pikniki rodzinne, dni szkoły itp.

Oprócz warsztatów organizujemy też pokazy naukowe, podczas których przeprowadzamy efektowne doświadczenia – oczywiście z pomocą dzieci!

Warsztaty

Warsztaty dla szkół podstawowych, przedszkoli i innych placówek – oferta

Zapewniamy
  • Doświadczonych pedagogów-animatorów
  • Samodzielną praca dzieci
  • Scenariusze dopasowane do wieku dzieci
  • Autorskie programy i materiały
  • Profesjonalny sprzęt do warsztatów
  • Odzież ochronną (gogle, rękawiczki)

Komu dedykujemy nasze warsztaty dla dzieci?

Wszystkim młodym pasjonatom nauki w wieku szkolnym i przedszkolnym, którzy nie boją się badać, pytać i odkrywać. Dojeżdżamy do wszystkich placówek oczekujących kreatywnych zajęć łączących naukę z zabawą. Zapraszamy do współpracy m.in.: szkoły podstawowe, przedszkola, kluby osiedlowych, domów i centra kultury i inne placówki.

Jak wygląda praca podczas warsztatów?

Podczas warsztatów zwracamy szczególną uwagę na samodzielną pracę dzieci. Zdecydowaną większość zadań dzieci wykonują same z pomocą prowadzącego.  Dzięki takiej formie prowadzonych przez nas zajęć każde z dzieci jest ich aktywnym uczestnikiem a nie biernym obserwatorem. Stawiamy też na naukę przez praktykę i zabawę – bo ta jest najskuteczniejsza!

Jak wyglądają nasze pokazy naukowe?

W ofercie posiadamy także pokazy naukowe. Pokazy świetnie sprawdzają się przy liczniejszych grupach. Podczas pokazów na oczach dzieci oraz z ich duuużą pomocą przeprowadzamy efektowne eksperymenty chemiczne, fizyczne oraz badamy ciekawe zjawiska naukowe. Staramy się zawsze w maksymalnym stopniu angażować uczestników pokazu. Do poszczególnych doświadczeń zapraszamy dzieci, które razem z nami przygotowują je i przeprowadzają. Scenariusz pokazu zawsze dostosowujemy do wieku uczestników.

Czemu warto zaprosić nas do siebie?

Nasza praca jest naszą pasją, którą realizujemy przekazując wiedzę młodym ludziom. Wszystkie zajęcia prowadzimy z niezmiennym zaangażowaniem i indywidualnym podejściem do każdego ucznia. Wierzymy, że „Mądrość zaczyna się z ciekawości” i staramy się tą ciekawość rozbudzać.  Nawet najbardziej fascynujące zagadnienie może okazać się dla uczniów nudne, jeśli nauczyciel nie ma w sobie pasji i umiejętności „zarażania” nią uczniów. My swoją pasją zarażamy już od pierwszych zajęć.

Warsztaty dla dzieci – Warszawa

Nasze warsztaty organizujemy na terenie całej Warszawy oraz w jej okolicach

 

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą zadzwoń do nas lub wyślij maila. Będziemy potrzebować między innymi takich informacji: które warsztaty Cię interesują, w jakiej placówce i w jakiej lokalizacji, dla dzieci w jakim wieku i jakiej ilości.

To Top