Warsztaty dla dzieci

Jesteś rodzicem? Zaproponuj nasze warsztaty dla dzieci w placówce Twojego dziecka!

Nasze warsztaty dla szkół i przedszkoli to oferta dla placówek w Warszawie i okolicach, które chcą wzbogacić swój program o oryginalne warsztaty i zajęcia dla dzieci, które przyciągną uwagę zarówno dzieci jak i rodziców. Warsztaty organizujemy w placówce zamawiającego.

Niezależnie od tematu, na naszych warsztatach dzieci w praktyczny sposób zdobywają wiedzę z rozmaitych dziedzin. Stawiamy na ciekawą, kreatywną i chwilami zabawną naukę. Bo wiemy, że dzieci najlepiej przyswajają nowe zagadnienie poprzez zabawę.

Warsztaty dla dzieci organizujemy w cyklach lub w postaci pojedynczych spotkań. Chętnie pojawimy się u Państwa również przy specjalnej okazji jak dzień babci i dziadka, pikniki rodzinne, dni szkoły itp.

Oprócz warsztatów organizujemy też pokazy naukowe, podczas których przeprowadzamy efektowne doświadczenia – oczywiście z pomocą dzieci!

 

Warsztaty

Warsztaty dla szkół podstawowych, przedszkoli i innych placówek – oferta

Eksperymenty Szalonego Naukowca

Podczas każdych zajęć dzieci samodzielnie przeprowadzają szereg efektownych eksperymentów związanych z konkretną tematyką zaplanowaną na dane spotkanie. Będą to m.in. warsztaty takiej jak: Powietrzna przygoda, Chemia w naszej kuchni czy Żarłoczne roztwory.

Zobacz więcej
Trening uważności/mindfullness

Trening uważności, zwany też treningiem mindfullness jest metodą, która uczy jak w prosty sposób pozbyć się natłoku myśli, emocji i jak radzić sobie w codzienności, która jest przepełniona różnymi bodźcami. Daje narzędzia żeby świadomie żyć i cieszyć się życiem. Dzieci nauczą się dzięki różnym ćwiczeniom koncentracji i skupienia. Pomoże się zatrzymać, uśmiechnąć, pomyśleć z akceptacją i życzliwością nie tylko o sobie, ale również o innych.

Pokaz Naukowy

Zachwycimy dzieci efektownymi, zapierającymi dech w piersi eksperymentami. A co najważniejsze, w wielu z nich będą nam pomagały dzieci! Będzie trochę ognia, mnóstwo piany, roztwory, giga kolby, powietrzna armata i inne. Pokaz naukowy jest odpowiednie dla liczniejszych grup.

Zobacz więcej

Warsztaty ekologiczne

Warsztaty te inspirują dzieci do tworzenia swoich niesamowitych dzieł z “niczego”. Nie tylko rozwiniemy wyobraźnię, twórczość, ale również zdolności manualne – za każdym razem z czegoś innego będziemy tworzyć swoje nowe ozdoby lub praktyczne rzeczy, wykorzystując zasady kreatywnego recyklingu. Nie zabraknie cennych praktycznych informacji związanych ze środowiskiem i jego ochroną, recyklingiem, a także ciekawostek!

Warsztaty kreatywności

Razem z dziećmi na tych warsztatach będziemy uczyć się nietuzinkowych i kreatywnych rozwiązań. Współczesny świat stawia przez nami coraz więcej zadań i wyzwań, a w związku z tym, że dzieci mają w sobie dużą wyobraźnię i możliwość plastycznego myślenia, warto od najmłodszych lat zaszczepiać kreatywną postawę. Zabawy i ćwiczenia wspomogą rozwój umysłowy dziecka i z pewnością zainspirują do tworzenia rzeczy nowych.

Programowanie online

Dla dzieci w wieku 7-10 lat. Dzieci nauczą się między innymi tworzyć własne gry w języku Scratch oraz animacje i gry 3D na platformie KODU. W przyjemny i rozrywkowy sposób uczymy dzieci logicznego. technicznego myślenia, rozumienia związków przyczynowo – skutkowych, co może będzie dla nich wstępem do kariery w dziedzinie programowania komputerowego.

Zobacz ofertę

Warsztaty dla szkół podstawowych, przedszkoli i innych placówek – oferta

Zapewniamy
  • Doświadczonych pedagogów-animatorów
  • Samodzielną praca dzieci
  • Scenariusze dopasowane do wieku dzieci
  • Autorskie programy i materiały
  • Profesjonalny sprzęt do warsztatów
  • Odzież ochronną (gogle, rękawiczki)

Komu dedykujemy nasze warsztaty dla dzieci?

Wszystkim młodym pasjonatom nauki w wieku szkolnym i przedszkolnym, którzy nie boją się badać, pytać i odkrywać. Dojeżdżamy do wszystkich placówek oczekujących kreatywnych zajęć łączących naukę z zabawą. Zapraszamy do współpracy m.in.: szkoły podstawowe, przedszkola, kluby osiedlowych, domów i centra kultury i inne placówki.

Jak wygląda praca podczas warsztatów?

Podczas warsztatów zwracamy szczególną uwagę na samodzielną pracę dzieci. Zdecydowaną większość zadań dzieci wykonują same z pomocą prowadzącego.  Dzięki takiej formie prowadzonych przez nas zajęć każde z dzieci jest ich aktywnym uczestnikiem a nie biernym obserwatorem. Stawiamy też na naukę przez praktykę i zabawę – bo ta jest najskuteczniejsza!

Jak wyglądają nasze pokazy naukowe?

W ofercie posiadamy także pokazy naukowe. Pokazy świetnie sprawdzają się przy liczniejszych grupach. Podczas pokazów na oczach dzieci oraz z ich duuużą pomocą przeprowadzamy efektowne eksperymenty chemiczne, fizyczne oraz badamy ciekawe zjawiska naukowe. Staramy się zawsze w maksymalnym stopniu angażować uczestników pokazu. Do poszczególnych doświadczeń zapraszamy dzieci, które razem z nami przygotowują je i przeprowadzają. Scenariusz pokazu zawsze dostosowujemy do wieku uczestników.

Czemu warto zaprosić nas do siebie?

Nasza praca jest naszą pasją, którą realizujemy przekazując wiedzę młodym ludziom. Wszystkie zajęcia prowadzimy z niezmiennym zaangażowaniem i indywidualnym podejściem do każdego ucznia. Wierzymy, że „Mądrość zaczyna się z ciekawości” i staramy się tą ciekawość rozbudzać.  Nawet najbardziej fascynujące zagadnienie może okazać się dla uczniów nudne, jeśli nauczyciel nie ma w sobie pasji i umiejętności „zarażania” nią uczniów. My swoją pasją zarażamy już od pierwszych zajęć.

Warsztaty dla dzieci – Warszawa

Nasze warsztaty organizujemy na terenie całej Warszawy oraz w jej okolicach

 

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą zadzwoń do nas lub wyślij maila. Będziemy potrzebować między innymi takich informacji: które warsztaty Cię interesują, w jakiej placówce i w jakiej lokalizacji, dla dzieci w jakim wieku i jakiej ilości.

To Top