Impreza urodzinowa z eksperymentami

urodziny dla dzieci

Nie mamy w ofercie 20 różnych tematów imprez urodzinowych dla dzieci. Nie organizujemy też urodzin w salach zabaw z przeszkodami, zjeżdżalniami i małpim gajem. Stawiamy na kreatywne, rozwojowe i oryginalne urodziny, z których Twoje dzieci i ich goście wyjdą mądrzejsze i głodne wiedzy. Organizujemy jedynie Urodziny Szalonego Naukowca oraz Urodziny w Laboratorium Piękna – ale za to robimy to dobrze! Scenariusz urodzin dopasowujemy do wieku uczestników i preferencji gości i rodziców.

Gwarantujemy organizację niezapomnianej zabawy urodzinowej, dedykowanej wszystkim młodym naukowcom między 4 a 12 rokiem życia, pełnej radości, pasji i śmiechu, a także satysfakcji z wykonanych zadań. Większość badań i doświadczeń dzieci przeprowadzają samodzielnie. Tematy poruszane podczas imprezy należą do dziedzin takich jak chemia, biologia, fizyka i matematyka.

Możemy zorganizować urodziny w domu, wybranej przez Ciebie sali zabaw, w szkole lub przedszkolu, w plenerze i w każdym innym miejscu, które będzie odpowiednie i będzie znajdowało się w wygodnej dla Ciebie lokalizacji.

Sprawdź też Urodziny Harry Potter!

Pomysłowe, naukowe urodziny dla dzieci

Oryginalne eksperymenty, badania i zadania

Podczas imprezy dzieci sprawią, że widzialne stanie się niewidzialne, wyczarują zegar w szklance wody, sprawdzą czy z grzybów można otrzymać gaz oraz wyprodukują plastik z mleka. A to zaledwie część wyjątkowych niespodzianek, które czekać będą na jubilata i jego gości! U nas nauka łączy się z rozrywką, a to z kolei stanowi połączenie, będące gwarancją sukcesu. Organizowane przez nas urodziny dla dzieci na długo pozostają w ich pamięci, a nierzadko znacznie zmieniają ich podejście do nauki. Być może niektórzy z uczestników odkryją swoją nową pasję lub wymarzony przyszły zawód, kto wie?

Warsztaty dla szkół i przedszkoli

W programie urodzin
 • Samodzielne wykonywanie (nie bierne obserwowanie) eksperymentów,
 • Rozwiązywanie fascynujących zagadek,
 • Łamanie szyfrów i kodów matematycznych,
 • Praktyczne poznawanie zasad świata fizyki, chemii, matematyki i innych dziedzin nauki,
 • Wspólne skonstruowanie upominków dla gości i jubilata,
 • Czas na poczęstunek i tort dla uczestników urodzin.

 

Urodziny odbywają się w Warszawie i okolicach, w wynajętym lokalu lub domu klienta. Napisz propozycję sali (miejsca), w której chcesz zorganizować imprezę, a jeżeli nie masz pomysłu, to postaramy się pomóc – być może organizowaliśmy już imprezę w Twojej okolicy. Przykładowe miejsca, gdzie odbywają się urodziny to: sala w szkole/przedszkolu, dom, klubokawiarnia , sala zabaw itp. W okresie wiosenno-letnim możemy również zorganizować urodziny na świeżym powietrzu.

Posiadamy w ofercie imprezę urodzinową 2-godzinną i 3-godzinną. Dla maluchów (do 8 lat), ze względu na mniejsze możliwości skupienia uwagi przez dłuższy czas, polecamy imprezę 2-godzinną. Z kolei dla starszaków (od 9 lat) polecamy imprezę 3-godzinną. Wersja 2-godzinna najczęściej kończy się sporym niedosytem wrażeń. Ostatnie 20 min każdej imprezy przeznaczone jest na wspólne odśpiewanie sto lat i zajadanie się tortem urodzinowym.

Podczas eksperymentów oprócz wywołania u dzieci efektu otwartej buzi i wybałuszonych oczu, dbamy również o to, żeby wiedziały co się właśnie stało i dlaczego tak się dzieje. Dobrze wiemy, że nauka przez zabawę jest niezwykle skuteczna, a u nas dzieci… świetnie się bawią:)

Podczas imprezy zdecydowaną większość czasu spędzamy na doświadczeniach i badaniach, które przeplatane są krótkimi przerwami na poczęstunek i uzupełnienie płynów:) Eksperymenty, zadania i pokazy zawsze dostosowujemy do wieku uczestników. Skontaktuj się z nami, mówiąc w jakim wieku ma być jubilat i gości, a my prześlemy Ci sugerowany scenariusz urodzin.

Rodziców lub opiekunów jubilata zawsze prosimy aby byli obecni podczas imprezy. Jeżeli chodzi o rodziców pozostałych dzieci to najlepiej sprawdza się rozwiązanie, gdy rodzice przywożą dzieci, następnie mają “czas wolny”, po czym pojawiają się z powrotem 20 min przed końcem imprezy na wspólne “sto lat” i tort. Jeżeli jednak chcesz aby wszyscy rodzice uczestniczyli w imprezie – nie ma najmniejszego problemu.

Organizacja imprezy urodzinowej

urodziny dla dzieci

Zapewniamy
 • 2 lub 3 godziny eksperymentowania i rozwiązywania zagadek naukowych wraz z czasem na zjedzenie tortu i wspólne odśpiewanie “sto lat”,
 • Opiekę wykwalifikowanego pedagoga-animatora,
 • Pomoc w znalezieniu sali w Państwa okolicy,
 • Specjalistyczny sprzęt do przeprowadzania doświadczeń i odzież ochronną,
 • Oprawę muzyczną,
 • Zaproszenia do wydruku
 • Poczęstunek*
 • Tort*
* opcje dodatkowo płatne – odsyłamy do cennika; rodzice mogą również zapewnić poczęstunek i tort we własnym zakresie.

Sprawdź ceny

Urodziny najczęściej organizujemy w dzielnicach takich jak: Mokotów, Śródmieście, Bemowo, Wilanów, Ochota, Ursynów, Wola, Praga Południe, Żoliborz i Białołęka. Jeżeli chcesz zorganizować imprezę w innej dzielnicy – nie powinno być problemu.

Czasem organizujemy też urodziny pod Warszawą.

 

Masz pytania? Pomysły? Sugestie? Jesteśmy elastyczni. Skontaktuj się z nami.

To Top