Kalkulator kosztu imprezy urodzinowej

podaj dane i zobacz koszt imprezy

 

   zjedź poniżej i zobacz zasady obliczania cen oraz szczegóły imprez urodzinowych   

Urodziny dla dzieciSzalony naukowiec i Laboratorium piękna

Cennik

(nie obejmuje kosztu wynajęcia sali*)

Impreza 2-godzinnado 10 dzieci900 zł
każde kolejne dziecko50 zł
Impreza 3-godzinnado 10 dzieci1200 zł
każde kolejne dziecko60 zł
Przekąski**25 zł od dzieckaminimum 300 zł
Tortwe własnym zakresie

* koszt wynajęcia sali urodzinowej jest uzależniony od wybranej sali, klubokawiarni itp. i leży po stronie rodzica

** opcja na życzenie, może być również zapewnione we własnym zakresie

 

Szczegóły organizacyjne

Salę urodzinową dobieramy wspólnie z Państwem w okolicy, która Państwa interesuje. Dzięki temu mogą Państwo wybrać salę dostosowaną do Państwa potrzeb (np. ilość gości, obecność rodziców, oferta gastronomiczna, ogródek). Koszt sali leży po Państwa stronie. W razie braku pomysłu na miejsce imprezy, służymy pomocą – prosimy o informację, która dzielnica Warszawy lub okolica Państwa interesuje.

Posiadamy w ofercie imprezę urodzinową 2-godzinną i 3-godzinną. Dla maluchów (do 8 lat), ze względu na mniejsze możliwości skupienia uwagi przez dłuższy czas, polecamy imprezę 2-godzinną. Z kolei dla starszaków (od 9 lat) polecamy imprezę 3-godzinną. Wersja 2-godzinna najczęściej kończy się sporym niedosytem wrażeń. Ostatnie 20 min każdej imprezy przeznaczone jest na wspólne odśpiewanie sto lat i zajadanie się tortem urodzinowym.

Współpracujemy ze sprawdzoną cukiernią, która robi wspaniałe torty dla dzieci. Oferuje ona torty o różnym stopniu “skomplikowania”. Może to być tort z naklejką postaci z bajki, tort z figurkami, tort o nietypowym kształcie itp. Oczywiście tort możecie Państwo zamówić z dowolnej cukierni lub przygotować samemu.

Jeżeli zdecydujecie Państwo, że to my mamy zająć się poczęstunkiem, to oprócz przekąsek i napoi zapewniamy również talerzyki, miseczki, kubki i sztućce – czyli wszystko co będzie potrzebne. W skład poczęstunku wchodzą przekąski słone (np. chipsy, paluszki, chrupki, krakersy, orzeszki), słodkie (np. wafelki, pieguski, żelki, gumy Mamba) oraz napoje (np. Coca-Cola, Fanta, Sprite, soki i woda). Poczęstunek możecie Państwo również zorganizować we własnym zakresie.

Istnieje możliwość organizowania imprez łączonych (np. dwóch Jubilatów).

Urodziny dla dzieciHarry Potter

Cennik

(sala wliczona!!!)

 

Impreza 2-godzinnado 10 dzieci1 100 zł
każde kolejne dziecko50 zł
Impreza 3-godzinnado 10 dzieci1300 zł
każde kolejne dziecko60 zł
Poczęstunek - obowiązkowy (z restauracji - w stylu Harry Potter) 25 zł od dzieckaminimum 300 zł
Tortwe własnym zakresie

Szczegóły organizacyjne

Urodziny Harry Potter organizujemy jedynie w restauracji Baretto, przy ul. Merliniego 4 na warszawskim Mokotowie. Restauracja mieście się w budynku parku wodnego Warszawianka. Do restauracji przylega sala, na której organizujemy nasze magiczne urodziny.

Posiadamy w ofercie imprezę urodzinową 2-godzinną i 3-godzinną. Dla maluchów (do 9 lat), ze względu na mniejsze możliwości skupienia uwagi przez dłuższy czas, polecamy imprezę 2-godzinną. Z kolei dla starszaków (od 10 lat) polecamy imprezę 3-godzinną. Wersja 2-godzinna najczęściej kończy się sporym niedosytem wrażeń. Ostatnie 15 min każdej imprezy przeznaczone jest na wspólne odśpiewanie sto lat i zajadanie się tortem urodzinowym.

Tort możecie Państwo zamówić w restauracji Baretto lub przenieść własny. W przypadku, gdy zdecydujecie się Państwo na tort z Baretto, potrzebujemy informacji nie poźniej niż na 3 dni przed imprezą.

Poczęstunek w formie bufetu kosztuje 25 zł/os. (min. 300 zł). Poczęstunek zapewnia restauracja. Nie ma możliwości przyniesienia własnego jedzenia. W  skład poczęstunku wchodzą: owoce sezonowe, chrupki kukurydziane, popcorn, słone paluszki, napoje niegazowane takiej jak woda, soki owocowe i domowa lemoniada. Dodatkowo przygotowaliśmy przysmaki rodem z Miodowego Królestwa: kociołkowe pieguski, kwachy, słynne Balonówki Droobles’a

Istnieje możliwość organizowania imprez łączonych (np. dwóch Jubilatów).

Warsztaty naukowe , imprezy firmowe i inne zlecenia wyceniamy indywidualnie.

Prosimy o kontakt.

To Top