Warsztaty dla przedszkoli – Warszawa – oferta

Eksperymenty Szalonego Naukowca

Podczas każdych zajęć dzieci samodzielnie przeprowadzają szereg efektownych eksperymentów związanych z konkretną tematyką zaplanowaną na dane spotkanie. Będą to m.in. warsztaty takiej jak: Powietrzna przygoda, Chemia w naszej kuchni czy Żarłoczne roztwory.

Zobacz więcej
Warsztaty kosmetyczne

Warsztaty kosmetyczne – Laboratorium piękna – to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Mali chemicy będą mieli okazję wytworzyć własnoręcznie kosmetyki i poczuć się jak w prawdziwym gabinecie kosmetycznym. Zapachy, kształty i kolory – wszystko to będzie działać na nasze zmysły. To nie tylko dobra zabawa podczas warsztatów, ale też radość korzystania z własnych wytworów w domu.

Zobacz więcej
Pokaz Naukowy

Zachwycimy dzieci efektownymi, zapierającymi dech w piersi eksperymentami. A co najważniejsze, w wielu z nich będą nam pomagały dzieci! Będzie trochę ognia, mnóstwo piany, roztwory, giga kolby, powietrzna armata i inne. Pokaz naukowy jest odpowiednie dla liczniejszych grup.

Zobacz więcej

Warsztaty dla przedszkoli i innych placówek – oferta

Zapewniamy
  • Doświadczonych pedagogów-animatorów
  • Samodzielną praca dzieci
  • Scenariusze dopasowane do wieku dzieci
  • Autorskie programy i materiały
  • Profesjonalny sprzęt do warsztatów
  • Odzież ochronną (gogle, rękawiczki)

Warsztaty dla przedszkoli – Warszawa

Nasze warsztaty organizujemy na terenie całej Warszawy oraz w jej okolicach

 

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą zadzwoń do nas lub wyślij maila. Będziemy potrzebować między innymi takich informacji: które warsztaty Cię interesują, w jakiej placówce i w jakiej lokalizacji, dla dzieci w jakim wieku i jakiej ilości.

To Top