Warsztaty kosmetyczne dla szkół

Jesteś rodzicem? Zaproponuj nasze warsztaty mydlarskie dla szkół w placówce Twojego dziecka!

organizacja dnia dziecka

Ofertę warsztatów Laboratorium Piękna kierujemy do szkół oraz innych placówek edukacyjnych na terenie Warszawy i okolic. Warsztaty mydlarskie dla dzieci stanowią doskonałą alternatywę zajęć z okazji okolicznościowych dni w szkole np. dzień babci i dziadka, dzień matki, dzień ojca, mikołajki itp. Podczas zajęć uczniowie własnoręcznie wykonają kosmetyki, które zapakowane w estetyczne, własnoręcznie ozdobione pudełka świetnie sprawdzą się jako prezent dla rodzica lub bliskiej osoby. Produkty, które dzieci wytwarzają podczas zajęć to miedzy innymi: glicerynowe mydełka, musujące kule kąpielowe, peelingi do ciała. Mnogość dodatków które każdy uczeń ma do dyspozycji podczas zajęć sprawia, że każdy kosmetyk jest absolutnie unikatowy i wyjątkowy. A co najważniejsze – zrobiony z pasją, ogromnym zaangażowaniem i mnóstwem miłości.

Zobacz nasze pozostałe warsztaty

 

Warsztaty mydlarskie dla dzieci – dla szkół

Szczegóły:
  • Dla dzieci w wieku 7-12 lat,
  • Czas zajęć 60 minut,
  • Grupy do 12 lub do 15 dzieci,
  • Tematyka: wytwarzanie produktów kosmetycznych,
  • Cykl lub pojedyncze zajęcia.

Zobacz również warsztaty kosmetyczne dla przedszkoli

warsztaty mydlarskie

Zajęcia kosmetyczne dla szkół

Szczegóły organizacyjne:

W klasach 1-3 liczebność grup to maksymalnie 12 uczestników

W klasach 4-6 liczebność grup to maksymalnie 15 uczestników

Ze względu na bardzo dużą ilość materiałów oraz sprzętu które przywozimy ze sobą na warsztaty sala, w której będą się odbywały zajęcia powinna być zlokalizowana na parterze budynku (wyjątkiem są placówki w których będziemy mogli skorzystać z windy lub pomocy któregoś z silnych pracowników  ?). Zajęcia zawsze odbywają się w jednej sali, do której przychodzą kolejne klasy. Pomiędzy kolejnymi klasami potrzebujemy ok 15 minutowej przerwy na przygotowanie nowych stanowisk pracy.

Zapewniamy:
  • Opiekę doświadczonych instruktorów,
  • Nacisk na samodzielną pracę dzieci,
  • Autorskie programy pokazów,
  • Upominki dla dzieci do zabrania do domu.

Warsztaty kosmetyczne w szkole – Warszawa

Warsztaty prowadzimy w placówkach na terenie Warszawy oraz w jej okolicach. Nie organizujemy pokazów w naszej sali – dojeżdżamy do Państwa.

Warsztaty najczęściej organizujemy w dzielnicach takich jak: Mokotów, Śródmieście, Bemowo, Wilanów, Ochota, Ursynów, Wola, Praga Południe, Żoliborz i Białołęka. Jeżeli chcesz zorganizować pokaz w innej dzielnicy lub pod Warszawą – nie powinno być problemu.

 

Masz pytania? Pomysły? Sugestie? Jesteśmy elastyczni. Skontaktuj się z nami.

Nasze warsztaty wyceniamy indywidualnie

Zadzwoń lub napisz – szybko odpowiadamy!:)

 

To Top