Warsztaty Szalonego Naukowca

Jesteś rodzicem? Zaproponuj nasze warsztaty dla dzieci w placówce Twojego dziecka!

urodziny dla dzieci

Podczas naszych warsztatów każdego z uczniów zmieniamy w szalonego naukowca. Dzieci pod czujnym okiem instruktora przeprowadzają eksperymenty chemiczne, które nierzadko przypominają magię! Podczas naszych zajęć dzieci sprawią, że widzialne stanie się niewidzialne, wyhodują robaki z glonowej zupy, zamkną tlen w kolorowej pianie i sprawdzą czy witamina C może zastąpić gumkę do ścierania! A to zaledwie ułamek atrakcji i ciekawostek przyrodniczych jakie poznają na naszych zajęciach.

Zobacz nasze pozostałe warsztaty

Warsztaty naukowe w szkole

Podczas naszych zajęć, zamiast biernego obserwowania, każde dziecko zamienia się w aktywnie eksperymentującego naukowca posługującego się profesjonalnym, laboratoryjnym sprzętem. Używamy różnego rodzaju kolb, zlewek, szalek, pipet oraz całej masy dodatkowego wyposażenia, które na co dzień wykorzystuje się w laboratoriach chemicznych. Każdy eksperyment jest omawiany w przystępny dla uczestników sposób, tak aby dzieci w pełni mogły zrozumieć na czym polegają zachodzące zjawiska i reakcje chemiczne.

Zobacz również warsztaty chemiczne dla przedszkoli

warsztaty chemiczne dla szkoół

Warsztaty naukowe – oferta

Warsztaty chemiczne, szczegóły:
 • Dla dzieci w wieku 7 – 12 lat,
 • Tematyka: nauki przyrodnicze (chemia, fizyka, biologia),
 • Cykl lub pojedyncze zajęcia,
 • Grupy 12 lub 24 osobowe,
 • Czas trwania zajęć: 45 min-60 minut.

 

Nasze warsztaty prowadzimy w dwóch wariantach: dla grup 14 lub 24 osobowych.

W grupach 14 osobowych każdy uczestnik samodzielnie lub w parze (w zależności od tematyki zajęć) przy przygotowanym dla niego stanowisku przeprowadza doświadczenia pod okiem instruktora.

W grupach 24 osobowych część eksperymentów przeprowadzana jest przez dzieci w parach lub mniejszych grupkach. Ta opcja zakłada, drobną pomoc (nalanie dzieciom wody do kolb, nasypanie czegoś, etc.) od pracownika placówki w której będą się odbywać zajęcia, np. wychowawcy klasy.

Eksperymenty chemiczne w szkole

urodziny dla dzieci

Zapewniamy
 • Opiekę doświadczonych instruktorów,
 • Nacisk na samodzielną pracę dzieci,
 • Materiały oraz sprzęt laboratoryjny potrzebny do wykonywania eksperymentów,
 • Sprzęt ochronny (gogle, rękawiczki),
 • Autorskie programy warsztatów,
 • Upominki dla dzieci do zabrania do domu.

Tematy:

W naszej ofercie mamy 8 tematów zajęć. Warsztaty możemy zorganizować jako cykl spotkań, możemy również poprowadzić pojedyncze zajęcia lub tylko kilka wybranych przez Państwa tematów.

Szczegóły organizacyjne:

Ze względu na bardzo dużą ilość materiałów oraz sprzętu które przywozimy ze sobą na warsztaty sala, w której będą się odbywały zajęcia powinna być zlokalizowana na parterze budynku (wyjątkiem są placówki w których będziemy mogli skorzystać z windy lub pomocy któregoś z silnych pracowników  ?). Zajęcia zawsze odbywają się w jednej sali, do której przychodzą kolejne klasy. Pomiędzy kolejnymi klasami potrzebujemy ok 15 minutowej przerwy na przygotowanie nowych stanowisk pracy.

Urodziny kosmetyczne

Warsztaty chemiczne w szkole – Warszawa

Warsztaty prowadzimy w placówkach na terenie Warszawy oraz w jej okolicach. Nie organizujemy warsztatów w naszej sali – dojeżdżamy do Państwa.

Warsztaty najczęściej organizujemy w dzielnicach takich jak: Mokotów, Śródmieście, Bemowo, Wilanów, Ochota, Ursynów, Wola, Praga Południe, Żoliborz i Białołęka. Jeżeli chcesz zorganizować imprezę w innej dzielnicy lub pod Warszawą – nie powinno być problemu.

 

Masz pytania? Pomysły? Sugestie? Jesteśmy elastyczni. Skontaktuj się z nami.

Nasze warsztaty wyceniamy indywidualnie

Zadzwoń lub napisz – szybko odpowiadamy!:)

 

To Top