sylwester

Jaki sylwester, taki cały rok

Impreza sylwestrowa dla dzieci

Dorośli z reguły planują noc sylwestrową z dużym wyprzedzeniem. Rozważamy możliwości spędzenia go z przyjaciółmi, wyjścia na bal lub po prostu potańcówkę. Tradycją jest, że punktem kulminacyjnym tej jednej nocy jest pokaz fajerwerków i symboliczna lampka szampana.

Niejednokrotnie jednak, w czasie całej imprezy, pojawiają się elementy gier i zabaw, które urozmaicają całość wydarzenia. Chyba każdy lubi świetnie się bawić w sylwestrową noc, prawda?

Pomyślmy o Milusińskich

Nie zapominajmy jednak, że również dzieci, choć często spać chodzą wcześniej, chciałyby przyjemnie wspominać pożegnanie minionego roku i powitanie nowego. Dlaczego nie można by połączyć dziecięcej zabawy z planami dorosłych?

Zabawa sylwestrowa dla dzieci ma na celu przede wszystkim symboliczne zachowanie tradycji tj. ciekawe atrakcje, pokaz sztucznych ogni oraz trunki specjalnie dla dzieci. Takie wydarzenie z powodzeniem zorganizować można w ciągu dnia lub popołudnia.

Brak pomysłu na świetną zabawę?

Doskonałym rozwiązaniem na zapewnienie dzieciom niezapomnianych wrażeń z 31 grudnia jest wynajęcie dla nich animatora, który poza beztroską zabawą przekaże dzieciom wartościową wiedzę przyrodniczą. Na takim spotkaniu przeprowadzane są eksperymenty, podczas których Twoje dziecko poznaje właściwości powietrza, prowadzący angażuje dzieci do rozwiązywania zagadek czy brania udziału w zadaniach. Nauka i rozrywka to kompromis najlepszy z możliwych!

Gdy zabawy w Małych Naukowców dobiegną końca, dzieci z pewnością chętnie obejrzą przygotowany przez Ciebie pokaz sztucznych ogni. Będą miały zapewnioną niezapomnianą przygodę sylwestrową. Pełni pozytywnych wrażeń z przyjemnością pobiegną do łóżek, a rodzice, jeśli mieli wcześniej takie plany, rozpoczną własną sylwestrową zabawę.

Dowiedz się szczegółów dotyczących imprez dla dzieci organizowanych przez nas.

To Top