Warsztaty ekologiczne dla dzieci – dla szkół

Jesteś rodzicem? Zaproponuj nasze warsztaty ekologiczne w placówce Twojego dziecka!

W małych naukowcach zdajemy sobie sprawę, że troska o naszą planetę i rozwijanie oraz pogłębianie świadomości ekologicznej stanowi jeden filarów edukacji przyrodniczej. Postawa proekologiczna powinna być kształtowana w dzieciach już od najmłodszych lat. Podczas warsztatów pokazujemy uczniom jak z pozornie bezużytecznych przedmiotów można wyczarować zupełnie nowe, fantastyczne oraz unikatowe rzeczy! Pod okiem instruktora uczestnicy zajęć stworzą między innymi: organizery, gry planszowe, skarbonki, albumy, a nawet… ekologiczne napoje!

Zobacz nasze pozostałe warsztaty

 

Zajęcia ekologiczne dla dzieci – oferta dla szkół

Szczegóły:
  • Dla dzieci w wieku 7-12 lat,
  • Czas trwania warsztatu – ok. 50 minut,
  • Grupy do 15 dzieci,
  • Tematyka: recycling, kształtowanie ekologicznej postawy,
  • Cykl warsztatów lub pojedyncze spotkania.

Informacje organizacyjne:

Podczas realizacji niektórych tematów, w ciągu tygodnia poprzedzającego warsztaty, prosimy wychowawcę o zaangażowanie uczniów we wspólną zbiórkę plastikowych butelek lub innych przedmiotów, które później, wspólnie wykorzystamy podczas zajęć lub sugerujemy aby każdy uczestnik na zajęcia przyniósł z domu własną np. butelkę. Dzięki temu uświadamiamy uczestnikom, że odpad który w normalnych warunkach wylądowałyby w koszu, może posłużyć do stworzenia nowego, pięknego i użytecznego przedmiotu.

Zobacz również warsztaty ekologiczne dla przedszkoli

Warsztaty ekologiczne w szkole – Warszawa

Warsztaty prowadzimy w placówkach na terenie Warszawy oraz w jej okolicach. Nie organizujemy pokazów w naszej sali – dojeżdżamy do Państwa.

Warsztaty najczęściej organizujemy w dzielnicach takich jak: Mokotów, Śródmieście, Bemowo, Wilanów, Ochota, Ursynów, Wola, Praga Południe, Żoliborz i Białołęka. Jeżeli chcesz zorganizować pokaz w innej dzielnicy lub pod Warszawą – nie powinno być problemu.

Zapewniamy:
  • Opiekę doświadczonych instruktorów,
  • Nacisk na samodzielną pracę dzieci,
  • Autorskie programy pokazów,
  • Upominki dla dzieci do zabrania do domu.

 

Masz pytania? Pomysły? Sugestie? Jesteśmy elastyczni. Skontaktuj się z nami.

Nasze warsztaty wyceniamy indywidualnie

Zadzwoń lub napisz – szybko odpowiadamy!:)

 

To Top