Programowanie/robotyka dla dzieci – dla kogo?

Jesteś rodzicem? Zaproponuj nasze warsztaty programowania/robotyki dla dzieci w placówce Twojego dziecka!

programowanie dla dzieci

Naszą ofertę warsztatów kodowania  i robotyki dla dzieci kierujemy do przedszkoli i innych placówek edukacyjnych na terenie Warszawy i okolic. Proponowane warsztaty stanowią świetne urozmaicenie podstawowej oferty placówki.

Programowanie staje się w dzisiejszych czasach na tyle popularne, że dzieci uczą się go już w wieku przedszkolnym. Kodowanie uczy dzieci logicznego myślenia, analizowania oraz poszukiwania niestandardowych rozwiązań. Nasze warsztaty to świetny sposób na wprowadzenie dzieci w świat kodowania oraz obsługi wcześniej zaprogramowanych robotów. Zajęcia prowadzimy w przystępny sposób, tak aby dla dzieci była to jednocześnie świetna zabawa – bo taka nauka jest najskuteczniejsza. Na zajęciach z programowania dla przedszkolaków staramy się maksymalnie ograniczyć czas spędzany przez dzieci przed ekranem. Naszymi narzędziami do pracy są rozmaite interaktywne roboty, specjalne klocki lego oraz specjalne maty do nauki kodowania.

 

Kodowanie/programowanie w przedszkolu

Programowanie/robotyka, szczegóły:
  • Dla dzieci w wieku 4-6 lat,
  • Tematyka: programowanie, robotyka i druk 3D,
  • Cykl o dowolnej ilości zajęć,
  • Grupy do 12 dzieci,
  • Czas trwania zajęć – 45 min.

Zobacz nasze pozostałe warsztaty

Warsztaty programowanie/robotyka dla dzieci – oferta

Dla przedszkoli oferujemy cykl warsztatów obejmujący jednocześnie zagadnienia robotyki, programowania oraz elementy druku 3D. Najlepiej sprawdzi się cykl zajęć semestralnych. Możemy jednak poprowadzić dowolną ilość zajęć. Jesteśmy elastyczni – na pewno się dogadamy!

Zapewniamy
  • Opiekę doświadczonych instruktorów,
  • Nacisk na samodzielną pracę dzieci,
  • Nowoczesny sprzęt,
  • Autorskie programy pokazów,
  • Upominki dla dzieci do zabrania do domu.

Programowanie/robotyka dla dzieci – Warszawa

Warsztaty prowadzimy w placówkach na terenie Warszawy oraz w jej okolicach. Nie organizujemy pokazów w naszej sali – dojeżdżamy do Państwa.

Pokazy najczęściej organizujemy w dzielnicach takich jak: Mokotów, Śródmieście, Bemowo, Wilanów, Ochota, Ursynów, Wola, Praga Południe, Żoliborz i Białołęka. Jeżeli chcesz zorganizować pokaz w innej dzielnicy lub pod Warszawą – nie powinno być problemu.

 

Masz pytania? Pomysły? Sugestie? Jesteśmy elastyczni. Skontaktuj się z nami.

Nasze warsztaty wyceniamy indywidualnie

Zadzwoń lub napisz – szybko odpowiadamy!:)

 

To Top